Purchase / Commission

Zakup

Zawsze jesteśmy zainteresowani kupnem lub wymianą. Koncentrujemy się na niemieckich odznakach i zamówieniach, a także na ich certyfikatach, szable i sztylety, hełmy, czapki i mundury.

Kupujemy również Twoje pojedyncze sztuki, nieruchomości, a także całe kolekcje i czekamy na Twój kontakt, z przyjemnością na piśmie, telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Alternatywnie oferujemy również sprzedaż prowizyjną.


Komisja

Chętnie podejmiemy się sprzedaży Twoich duplikatów lub części zapasowych, których już nie potrzebujesz, w Twoim imieniu. Najpierw skontaktuj się z nami, abyśmy mogli bardziej szczegółowo dowiedzieć się, co masz i czy pasują one do naszego asortymentu. Krótka lista artykułów wraz z szacowaną ceną jest dla nas jak najbardziej odpowiednia. Prosimy nie wysyłać nam towaru do sprzedaży komisowej bez wcześniejszej konsultacji.

Pośrednik

My, jako Twój pośrednik, otrzymamy towary, które dostarczyłeś do sprzedaży. Cena sprzedaży jest ustalana z Tobą. Za towar zapłacisz dopiero po dokonaniu faktycznej sprzedaży i po upływie 14-dniowego terminu zwrotu do nowych właścicieli. Niesprzedane towary są, w porozumieniu z Tobą, zleceniodawcą, albo ponownie oferowane po obniżonej cenie, albo zwracane Tobie.

Stawki prowizji

Za sprzedaż Państwa towaru otrzymujemy prowizję procentową od ceny sprzedaży, którą odejmujemy od uzgodnionej ceny sprzedaży. Prowizja ta jest obliczana jako procent ceny sprzedaży w następujący sposób:

uzgodniona cena sprzedaży do 100 Euro - 30% prowizji

uzgodniona cena sprzedaży do 1.000 Euro - 20% prowizji

uzgodniona cena sprzedaży do 15.000 Euro włącznie - 15% prowizji

uzgodniona cena sprzedaży pojedynczych sztuk do 15.000 Euro - 10% prowizji

Dyrektor

Jako nasz Zleceniodawca będziesz czerpać korzyści z oferowania swoich towarów poprzez cotygodniowe aktualizacje naszej strony głównej, która oferuje bardzo dobre wyniki sprzedażowe. Gwarantuje to umiarkowana polityka cenowa.

Jeśli masz dodatkowe pytania, z przyjemnością odpowiemy.